FA SERVICE
ПІДСУМКИ | Brave CFO Gathering 2024
14 червня, на конференції Brave CFO Gathering 2024, яка зібрала в офлайн і онлайн понад 300+ делегатів, ми обговорювали нові стандарти, підходи, стратегії лідерів C-level, які розвивають компанії попри всі перешкоди. Фокус кожного виступу був на обміні досвідом та знаннями управління бізнесом в умовах війни. Отже, у колі провідних бізнес-профі ми обговорювали теми прискорення трансформації та переосмислення підприємства. Ми визначили, як залишатися лідером в кризу, впроваджувати інновації, як підлаштуватися під зміни та обмеження.
Якщо ви не встигли або не змогли долучитися до конференції 14 червня, ви можете переглянути запис трансляції на платформі EventsWallet
Окрема подяка компаніям-партнерам ПУМБ, Arzinger, TOMCAS, AC Crowe Ukraine, Boyden, Innoware, Вчасно, Payoneer, ACCA, Silpo Voyage Pro, WARTO - ви приклад глибокої інтеграції та залученості у підтримку українського бізнесу!
Хочеться також наголосити на участі партнерів Вина Світу, Моршинська, Tanqueray. Дякуємо вам за співпрацю.
Щоб відчути, яку атмосферу було створено спільними зусиллями організаторів, спонсорів, учасників - пропонуємо вашій увазі фотозвіт.
Нашим пріоритетом залишаються цікавий контент і корисний нетворкінг. Попереду ще багато цікавого - ми готуємо цикл онлайн-подій від партнерів на осінній бізнес-сезон.
Головна подія - 22-й Ukrainian CFO Forum, який відбудеться 24 - 25 жовтня, в Києві та онлайн, буде відправною точкою у 2025-й бізнес рік.
Придбати квиток на головну подію ви можете, натиснувши на кнопку, або звернувшись до наших менеджерів за телефоном: +38 096 225 44 19
ПРИДБАТИ МАТЕРІАЛИ
Materials
Brave CFO Gathering:
11 годин: відео-звіт
15 збірник презентацій
CFO community на віртуальній платформі Events Wallet
9 995 грн
ПРИДБАТИ
ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕРИ Brave CFO Gathering' 2024
КОМУНІКАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
ЕКСПЕРТНИЙ ПАРТНЕР
ЦИФРОВИЙ ПАРТНЕР
СПІВОРГАНІЗАТОР
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ГЕНЕРАЛЬНИЙ НОВИННИЙ ПАРТНЕР
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
ПРАВОВИЙ ПАРТНЕР
ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР
БІЗНЕС ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПАРТНЕР
Партнер з ERP і цифрової трансформації
ГЛОБАЛЬНИЙ ПЛАТІЖНИЙ ПАРТНЕР
КОКТЕЙЛЬ ПАРТНЕР
ВОДНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕР CFO
COCTAIL PARTY