FA SERVICE
ВИКЛИКИ COVID-19
Компанія FA Service рада вітати Вас на XX Щорічному Форумі Фінансових Директорів України.

Багато років нашою метою було створення комфортної платформи для керівників вищої ланки та представників галузі, для того, щоб вони були в курсі нововведень, могли ділитися актуальною інформацією, підвищувати кваліфікацію, а також заводити корисні ділові знайомства.

Беручи до уваги ситуацію з пандемією вірусу COVID-19, головним пріоритетом є безпека і здоров'я наших учасників, спікерів, спонсорів, співробітників і ділових партнерів під час проведення Форуму.

Разом з партнерами, колегами, підрядниками, постачальниками, ми докладаємо великих зусиль, щоб виявити і впровадити кращі світові практики в галузі охорони праці та техніки безпеки на наших заходах. Крім того, ми стежимо за розвитком ситуації і враховуємо рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Європейського центру з контролю і профілактики захворювань (ECDC) і Міністерства охорони здоров'я України.

Будучи лідером у своїй ніші, ми усвідомлюємо наслідки, що випливають з пандемії вірусу COVID - 19 і суворо дотримуємося всіх необхідних заходів, для того, щоб наші учасники могли спокійно спілкуватися, вчитися, взаємодіяти і масштабувати бізнес ефективно, безпечно та впевнено.

Всі заходи FА Service проводяться відповідно до протоколів та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я, Міністерства охорони здоров'я України щодо вірусу COVID-19. А також слідуючи рекомендаціям міжнародних асоціацій індустрії заходів (SISO, UFI, AEO, AEV і ESSA), та інших провідних компаній, що займаються організацією заходів.

Щирі побажання здоров'я та благополуччя!

У разі якщо Ви виявите дії, які відбуваються в розріз з зазначеними протоколами, просимо повідомити на мейл: info@cfo.ua


FA ServiceМатеріали та документи, якими ми керуємося:

1 / Всесвітня організація охорони здоров'я
https://www.who.int/ru

2 / Міністерство охорони здоров'я України
https://moz.gov.ua/

3 / Європейський центр з контролю та профілактики захворювань
https://www.ecdc.europa.eu/en

4 / Mia Meeting Іndustry Association
Відновлення роботи та безпека експлуатації в контексті COVID-19
https://www.mia-uk.org/

5 / Принципи проведення масових заходів у контексті поточного спалаху COVID-19
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/332079/WHO-2019-nCoV-Adjusting_PH_measures-Mass_gatherings-2020.1-rus.pdf

6 / Прибирання та дезінфекція приміщень і поверхонь в контексті COVID-19
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/3...

7 / Застосування масок в контексті COVID-19
https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/3...

Для отримання детальної інформації про заходи безпеки, на які ви можете розраховувати під час проведення Форуму, можна ознайомитися за посиланням.

До зустрічі 20-21 жовтня 2021!
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.