FA SERVICE
+38 096 225 4419
+38 044 225 4419XXI Щорічний
КИЇВ
Залишіть свої дані і ми
Вам зателефонуємо
Натискаючи на кнопку ви автоматично даєте
згоду на обробку персональних данних
ФОРУМ ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ УКРАЇНИ
Ukrainian CFO Forum
2-3 листопада 2023
|
ПРО ФОРУМ
Незважаючи на кризу та численні перешкоди, Ukrainian CFO Forum знову збере в Києві провідних фінансових директорів.
Світ сьогодні спостерігає за війною в Україні. До глобальної невизначеності, пандемії, масових збоїв в ланцюгах постачання, аномальної інфляції, кадровому «голоді» та масовій міграції додалась ще й війна в центрі Європи. Стало зрозуміло – «нова нормальність» вже наступила. Волатильність стала постійним фактором, а стійкість розглядається як новий пріоритет і стратегічний імператив.
Виживання в новому світі потребує від топ менеджерів гнучкості, професіоналізму, а також проактивності та особистої мужності. Одними з перших це усвідомили фінансові керівники, які незважаючи на кризу продовжують інвестувати в цифрові технології для підвищення оперативної ефективності та фінансової гнучкості.
Порядок денний CFО постійно трансформується та включає в себе все більше нових завдань, обговорення та вирішення яких потребує значно більше часу ніж раніше. Тому програма XXI Форуму Фінансових Директорів України збільшена та складається з 2 заходів:
 • 9 червня 2023, Brave CFO Gathering / Вперше з 2021 року форум відбувся офлайн, і понад 300 учасників зустрілись в Києві для обміну думками і обговорення питань порядку денного. Під час конференції провідні фінансисти поділилися описом досвіду антикризового управління фінансами, готовими відповідями на те, як захистити бізнес в екстремальних ситуаціях, а також планом подальшого зростання та розвитку.
 • 2-3 листопада 2023, Ukrainian CFO Forum / Цьогорічний форум присвячений темі стратегії трансформації бізнесу. В програмі буде надано більше уваги новим технологіям та їх інтеграції у бізнес-процеси.
Ukrainian CFO Forum надає фінансовим керівникам унікальну можливість для спілкування, проведення критичних дискусій і вирішення спільних проблем.
Запрошуємо приєднатися до учасників UKRAINIAN CFO FORUM - фінансової еліти України!
ЗОЛОТИЙ
ФІНАНСОВИЙ ПАРТНЕР
СПІВОРГАНІЗАТОР
ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР
БІЗНЕС ТРЕВЕЛ ПАРТНЕР
ЗА УЧАСТІ
ПАРТНЕР З ФІНАНСОВОЇ БЕЗПЕКИ
ПАРТНЕР
ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕРИ CFO FORUM'2023
ІНФОРМАЦІЙНІ ПАРТНЕРИ
ГЕНЕРАЛЬНИЙ НОВИННИЙ ПАРТНЕР
COCTAIL PARTNER
ЗОЛОТИЙ ПРАВОВИЙ ПАРТНЕР
ГЛОБАЛЬНИЙ ПЛАТІЖНИЙ ПАРТНЕР
СРІБНИЙ ЮРИДИЧНИЙ ПАРТНЕР
СРІБНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕР CFO
COCTAIL PARTY
ТРАНСФОРМАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
БЛАГОДІЙНИЙ ПАРТНЕР
КОМУНІКАЦІЙНИЙ ПАРТНЕР
Форум Фінансових Директорів України, це міні -енциклопедія сучасного фінансового менеджменту. За 3 дні учасники дізнаються про найсучасніші технології та інструментарій управління фінансами, отримають найсвіжішу інформацію та ознайомляться з практичними кейсами та інсайтами від лідерів думок та колег, фінансових керівників провідних компаній.
ВІТАЄМО ВАС НА ФОРУМІ ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ УКРАЇНИ
ФОРУМ В ЦИФРАХ ТА ФАКТАХ
12 700
Учасників відвідали форум
350+
Тем було обговорено
80%
Покращили свій дохід після відвідання форуму
Учасники форумів
80%
Учасників приймали участь неодноразово
200+
Роботодавців звернули увагу на резюме учасників після відвідання форуму
1000+
Доповідачів міжнародного рівня виступили на форумі
Спеціальні заходи
Продовжуємо серію безкоштовних вебінарів від технологічного партнера KPMG в Україні. Цього разу поговоримо про нові стандарти звітності для бізнесу.

30 листопада 2020 року на сайті Міністерства фінансів України було оприлюднено концепцію впровадження електронного аудиту (е-аудиту) для платників податків. Концепцією було передбачене поетапне впровадження обов'язку подачі стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA).

Серед найбільш поширених питань, які все ще ставлять платники податків щодо формування та надання SAF-T UA, залишаються правильна та ретельна підготовка та технічна реалізація.

ВЕБІНАР "ВПРОВАДЖЕННЯ SAF-T UA В УКРАЇНІ - чого чекати бізнесу?"

Під час заходу спікерки дадуть відповіді на питання:

 • Що таке SAF-T UA: структура файлу
 • Основні проблемні питання та підготовчі заходи
 • Чим може допомогти KPMG в Україні
 • Засоби технічної реалізації формування SAF-T UA на базі SAP DRC

Трансляція відбудеться в четвер, 26 жовтня о 16:00 за київським часом на платформі EventsWallet. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації до 23 жовтня 2023 року.
Отже, 26 жовтня, про технічні вимоги та специфікацію SAF-T UA дізнайтесь від Юлії Ліповецької, директорки, послуги у сфері впровадження та підтримки ERP-систем та інформаційних технологій, KPMG в Україні та Оксани Панченко, старшої менеджерки, податкове та юридичне консультування, податковий супровід угод злиття та поглинання, KPMG в Україні.
Cпікер Андрій Войналович, менеджер, послуги у сфері впровадження та підтримки ERP систем та інформаційних технологій, KPMG в Україні, сертифікований консультант у сфері Low Code за напрямком розробки веб-застосунків та автоматизації корпоративних бізнес-процесів. Андрій є UIPath MVP 2022 та займається популяризацією напрямків Low Code в Україні.

Ключові тези:
- Загальна характеристика фінансового ринку та його залежність від технологій
- Впровадження фінансових продуктів у нефінансові моделі бізнесу і як це впливає на побудову вашого рішення
- RegTech або регуляторні технології у поєднанні із машинним навчанням
- Штучний інтелект у фінансових технологіях
Вебінар "Топ-5 технологічних трендів для фінансового ринку" від технологічного партнера KPMG в Україні.
Для професіоналів в сфері фінансів, які активно відслідковують зміни в податковому регулюванні, аналізують тренди фіскальної політики держави з метою ефективного планування витрат компанії.

Ключові теми
 • Податкові перевірки в умовах воєнного стану – status quo та особливості
 • Повноцінне відновлення податкових перевірок – що буде в фокусі уваги інспекторів?
 • Оскарження результатів податкових перевірок – практичні рекомендації
 • Кримінальні ризики податкових перевірок – на що звернути увагу та як запобігти?
Вебінар "Податковий контроль в період воєнного стану: Виклики для платників податків"

ЦЕЙ ФОРУМ ТОЧНО ДЛЯ ВАС!
Слава Україні! Героям слава! Все буде Україна!
УЧАСНИКИ ФОРУМУ ПРО НАС
 • Максим Цимбал
  Заступник Голови Правління АБ «Південний»
  "Ви, як завжди, на високому рівні провели захід. Так тримати!"
 • Артур Сомов
  CFO «Карпатигаз»
  "Дякую за запрошення! Ті, хто переживає такі складні часи, у періоди зростання стають першими. Те, що Форум, який Ви організовуєте навіть у кризовий період, ще й примудряєтеся збирати стільки учасників, говорить про те, що FA Service справді потужна та шанована організація."
 • Маргарита Поважная
  CFO «СКМ»
  "Участь у подібних заходах - це унікальна можливість поспілкуватися з колегами, поділитися досвідом і, що важливо для нас, розповісти про те, чого ми досягли."
 • Антон Коков
  Директор Департаменту
  «E-COM»
  "Вперше зустрічаю таку кількість перших осіб в одному місці. CEO&CFO – з ними легко та приємно спілкуватися. Вони знають чого хочуть, розуміють суть співпраці та цілі компанії.
  Від імені нашої компанії ми дякуємо вам за відмінну організацію Форуму, якісний склад учасників. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю."
ТАК ПРОЙШЛИ НАШІ МИНУЛІ ЗУСТРІЧІ