FA SERVICE
+38 096 225 4419
+38 044 225 44191 ФОРУМ ФІНАНСИСТІВ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ УКРАЇНИ
9 лютого 2022 EventsWallet
Залишіть свої дані і ми
Вам зателефонуємо
Натискаючи на кнопку ви автоматично даєте
згоду на обробку персональних данних
ФІНАНСИ ДЛЯ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ.
ЯК ВІДЧИНИТИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ?
й
8 грудня 2021 EventsWallet
10 лютого 2022 ART-HALL D12
Online
Online
Online/Offline
8 грудня 2021 р. та 9-10 лютого 2022 р. у Києві відбудеться 1й форум фінансистів муніципалітетів України (ФМУ). «Фінанси для муніціпалітетів. Як відчинити вікно можливостей?».
Організатори: UCMA та КІСАР.
Захід проходитиме за підтримки Асоціації міст України.

ПРО ЗАХІД
Виклики COVID-19 та економічна криза спонукають органи місцевого самоврядування до необхідності модернізації та подальшої розбудови існуючої моделі муніципальних фінансів. Європейська Хартія місцевого самоврядування розкриває сутність змін, відповідно яким пропонується надати органам місцевого самоврядування доступ до ринку капіталу для здійснення позик інвестиційного характеру. З огляду на це, нові умови щодо розвитку фінансової моделі на сучасну – фінансово-кредитну, сприяють її зміні та новому погляду на фінансовий муніципалітет.


Майбутній форум ставить перед собою ціль обговорити можливості партнерства, взаємовигідного співробітництва між муніципалітетами та фінансово-інвестиційними установами, а також можливості доступу територіальних громад до різноманітних моделей запозичень.

Крім того, будуть обговорюватися проблеми фінансування проектів державно-приватного партнерства, концесії та міжмуніципального співробітництва. Будуть розглянуті можливості реалізації муніципальних проектів за рахунок використання інструментів соціально-відповідального інвестування, зелених облігацій та інших фінансових інструментів.
1й ФОРУМ ФІНАНСИСТІВ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ -
ЦЕ ЗАХІД, ЯКИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ
ONLINE 8 грудня 2021 (середа) на віртуальній платформі (EventsWallet)
ONLINE 9 лютого 2022 (середа) на віртуальній платформі (EventsWallet)
OFFLINE 10 лютого 2022 (четвер) ART-HALL D12 (Київ, вул. Десятинна, 12)

ФОРУМ ФМУ У ЦИФРАХ ТА ФАКТАХ:
500
Голів громад та керівників фінансово-економічних підрозділів приймуть участь у заході за індивідуальними запрошеннями на безкоштовній основі (Online або Offline)
150 +
ТОП менеджерів банків, інвестиційних компаній, лізингових та факторингових компаній, консультантів, аудиторів, юристів, рейтингових агенцій, страховиків та сервіс-провайдерів приймуть участь на платній основі
30 +
Доповідачів міжнародного рівня виступлять на форумі та приймуть участь у панельних дискусіях
ПРАВИЛА РЄЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ У ФОРУМІ ФМУ
1. Форум ФМУ складається з 3-х днів (8 грудня 2021 та 9-10 лютого 2022).
2. Участь у першому дні Форуму ФМУ (8 грудня 2021) є безкоштовною для всіх зацікавлених за умови реєстрації за посиланням. Після реєстрації участник отримає доступ (логін та пароль) на віртуальну платформу EventsWallet та матиме можливість дивитися трансляцію Форуму і приймати участь у дискусіях оnline. Реєстрація на перший день буде закрита 6 грудня 2021 о 18:00.
3. Участь у другому та третьом днях 9-10 лютого 2022 є платною. Після заповнення реєстраційної форми на сайті www.cfo.ua, Організатор виставляє рахунок для оплати вартості участі. Після оплати участник отримає доступ (логін та пароль) на віртуальну платформу EventsWallet та матиме можливість приймати участь оnline чи offline.
4. Категорії учасників, які мають пільги для участі у Форумі мають пройти реєстрацію за посиланням.
5. Організатори залишають за собою право відмовити у реєстрації. Реєстрація учасників другого та третього днів буде закрита 7 лютого 2021 о 18:00.
РЕЄСТРАЦІЯ
ПРИЙМАЄ
ОРГАНІЗАТОРИ
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.