FA SERVICE
4-5 червня 2020
Конференц-хол «Оазис», Київ

XI Annual forum
Корупція та корпоративне
шахрайство: методи протидії та комплаєнс-стратегії

Day
Clock
Min
Sec
Studio Headphones
SKU: 700.954.29
When we first checked out our new headphones, we noticed the box said 'improved bass by cool. We had to wonder, is this marketing jargon, or the real thing? But it only took a moment to realize that bass was not kidding.
499
грн.
799
грн.
Реєстраційна форма
Для того щоб приєднатися до учасників заходу заповніть реєстраційну форму, та зробіть внесок згідно тарифам форуму.

ПІБ
E-mail
Телефон
Посада
Назва компанії
Промокод
Коментарі
Даю згоду на збір и обробку персональних даних. З умовами реєстрації та оплати ознайомлений та згоден
УМОВИ РЕЄСТРАЦІЇ

Реєстраційний внесок вказано за одного представника компанії, в нього включені: участь, матеріали on-line, coffee breaks та ланч. Оплата здійснюється згідно рахунку-фактури від Організатора, при наявності заповненої реєстраційної форми.

У разі відмови від участі до 31 грудня 2019 року, Замовнику повертається 100% перерахованої суми, у разі відмови від участі до 21 лютого 2020 року, Замовнику повертається 80% перерахованої суми. Організатор не повертає кошти, якщо відмова зроблена пізніше 21-го лютого 2020 року. Зараховані кошти вважаються доходом Організатора та не можуть бути враховані в якості авансу на такі заходи Організатора. Датою відмови від участі вважається дата отримання Організатором письмового повідомлення.

У разі реєстрації згідно Гарантійного Листа знижки не діють, а вартість Пакету збільшується на 15%.

До зустрічі 22-23 квітня 2020 в Києві!
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.