FA SERVICE
ONLINE, 20-21 квітня
hybryd, 23 квітня 2021, ONOVO DENDRA HOTEL


XII Щорічний Форум
"КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО"
НОВА НОРМАЛЬНІСТЬ: ЧАС ПЕРЕГЛЯНУТИ РОБОТУ
КОНТРОЛЬНИХ СЛУЖБ


До Форуму залишилось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
20-23 квітня 2021 року відбувся ХІІ Форум «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО».
Щорічний Форум «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО», - головний захід у сфері анти-фрод в Україні, зібрав для обміну досвідом 250+ професіоналів та експертів із різних галузей і секторів економіки. Учасників чекали презентації та дискусії з питань внутрішнього контролю, комплаєнс-ризиків, організації стратегічних партнерств контрольних служб, практики впровадження антикорупційних комплаєнс програм, сучасних технологій протидії корпоративному шахрайству, організації внутрішніх перевірок та розслідувань. Крім того, делегати взяли участь в унікальних майстер-класах, які провели відомі фахівці-практики з України, Ізраїлю, Німеччини, Фінляндії, Казахстану, Люксембургу и т.д.

У Форумі прийняли участь топ менеджери і керівники підрозділів економічної безпеки, комплаєнс, внутрішнього контролю та аудиту, форензик, права, протидії шахрайству, кібербезпеки, а також фінансові директори та ризик -менеджери,

Якщо Ви не встигли зареєструватися та прийняти участь у Форумі, Ви маєте можливість придбати матеріали та переглянути їх в зручний для Вас час.

Спікери

Всі спікери
МАТЕРІАЛИ ФОРУМУ
MATERIALS
  • Відео-звіт
  • Електронний збірник матеріалів
    2995 грн.
    ПРИДБАТИ
    СПОНСОРИ ФОРУМУ
    ПАРТНЕРИ
    До зустрічі на Форумі!
    Вул. Казиміра
    Малевича, 86-Г

    Київ, 03150, Україна
    info@cfo.ua
    Subscribe
    Сайт www.cfo.ua керується
    ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.