FA SERVICE

Щорічний Ukrainian CFO Forum повертається!
Останні роки українські компанії розвиваються в умовах економічної кризи та глобальної ринкової нестабільності. Однак найсильніші з них знаходять можливості для розвитку, зростання бізнесу та впровадження сучасних інноваційних технологій. Лідери таких компаній щорічно збираються на одній сцені, щоб обмінятися успішними кейсами та обговорити найважливіші теми CFO як в глобальному, так і в українському економічному ландшафті.

Можливість для організації дискусій такого рівня надає Ukrainian CFO Forum - найбільша платформа для фінансових професіоналів в Україні.

14 червня та 24 - 25 жовтня 2024 року у Києві та онлайн відбудеться наш 22-й Форум Фінансових Директорів України. Цього разу ключові дискусії будуть зосереджені на темі Управління ризиками та прискорення Трансформації у фінансах.

22' Ukrainian CFO Forum об'єднає провідних фінансистів, підприємців та топ-менеджерів С-level для обговорення гострих питань розвитку та розширення бізнесу. Мета форуму - сприяти обміну досвідом помилок та визначити, як на практиці управляти ризиками, щоб перетворювати виклики на можливості. Приєднуйтесь до обговорення, щоб навчитися приймати швидкі стратегічні рішення та використовувати технологічну орієнтацію на прорив, а не тільки на продуктивність.

Ви дізнаєтесь:
  • Як компанії, незважаючи на кризу, продовжують досягати прибутковості
  • Як зміцнити бізнес та подолати кризу в умовах підвищеної невизначеності
  • Як інтегрувати стійкість в бізнес-стратегію
  • Як використовувати проривні технології для вирішення завдань CFO
Станьте учасником Ukrainian CFO Forum 2024 і отримайте новий досвід антикризового керування фінансами.

Детальніше про форум на сайті заходу де ви можете зареєструватися та придбати квитки для всієї команди.

Якщо виникнуть уточнюючі питання, ви завжди можете зв'язатися з нашою командою менеджерів за емейлом та номерами телефонів: +380962254419, +380442254419, info@cfo.ua. З повагою,

Команда FA Service