+38 096 225 4419
+38 044 225 4419UA
RU
До форуму залишилось
Зареєструватись
FA SERVICE
МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
вулиця Десятинна, 12
Київ, Украина
Як дістатися
ArtHall D12 знаходиться в Шевченківському районі міста Київ, на вулиці Десятинна, будинок 12. Об'єкт розташований між Михайлівською площею, Андріївським узвозом та Володимирською вулицею. Найпростіше сюди дістатися на метро синьої гілки, до станції "Контрактова площа" або» Поштова площа", звідки доведеться пройти ще близько 10-15 хвилин. Є і непогана альтернатива. У 20-25 хвилинах неспішної ходьби розташована станція метро «Хрещатик» червоної гілки. Хорошим вибором вважається і міський транспорт, який регулярно курсує по вулиці Сагайдачного, Володимирській, Великій Житомирській, Набережному шосе. Відносно просто до об'єкта під'їхати на таксі.
З будь-якої точки міста прибути сюди можна протягом 20-40 хвилин.

*Вся територія знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням. У комплексі є кілька постів охорони і обмежень для входу, що відповідають європейським вимогам.
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.