FA SERVICE
8 грудня 2021
19-20 травня 2022

1-й ФОРУМ ФІНАНСИСТІВ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ УКРАЇНИ

ФІНАНСИ ДЛЯ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ.ЯК ВІДЧИНИТИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ?

До Форуму залишилось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
1-й Форум Фінансистів Муніципалітетів України – це флагманських захід спрямований на розширення фінансових та інвестиційних можливостей територіальних громад.

На форумі обговорюватимуться питання доступу територіальних громад до різноманітних місцевих позик, презентуватимуться найкращі практики у сфері муніципальних запозичень, обговорюватимуться законодавчі нововведення у сфері муніципальних фінансів.

Учасники форуму дізнаються про існуючі державні фінансові механізми підтримки органів місцевого самоврядування, а також досягнення і проблеми фінансування місцевих проектів міжнародними фінансовими організаціями.

Відповідь на виклики COVID - 19
Для того, щоб зменшити ризики COVID - 19 Оргкомітетом були прийняті відповідні рішення щодо організації заходу, а також в програму включені офлайн та онлайн компоненти.


ЛОКАЦІЯ
Сучасний готель "Ramada Encore Kiev" розташувався в 20-ти поверховій будівлі, всього за 15 хвилин їзди від центру Києва. Чотиризірковий готель розташований у Голосіївському районі Києва.
ОРГАНІЗАТОРИ

УЛ. КАЗИМИРА
МАЛЕВИЧА, 86-Г
КИЕВ, 03150, УКРАИНА
INFO@CFO.UA
Subscribe
Сайт www.cfo.ua руководствуется
ООО «ФА Сервис». Все права на объекты интеллектуальной собственности (включая торговые марки) и информацию, размещенную на этом сайте, принадлежат ООО «ФА Сервис» или используются на основании лицензионных соглашений с правообладателями.