FA SERVICE
8 грудня 2021
9-10 лютого 2022

1-й ФОРУМ ФІНАНСИСТІВ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ УКРАЇНИ

ФІНАНСИ ДЛЯ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ.ЯК ВІДЧИНИТИ ВІКНО МОЖЛИВОСТЕЙ?

До Форуму залишилось:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
1-й Форум Фінансистів Муніципалітетів України – це флагманських захід спрямований на розширення фінансових та інвестиційних можливостей територіальних громад.

На форумі обговорюватимуться питання доступу територіальних громад до різноманітних місцевих позик, презентуватимуться найкращі практики у сфері муніципальних запозичень, обговорюватимуться законодавчі нововведення у сфері муніципальних фінансів.

Учасники форуму дізнаються про існуючі державні фінансові механізми підтримки органів місцевого самоврядування, а також досягнення і проблеми фінансування місцевих проектів міжнародними фінансовими організаціями.

Відповідь на виклики COVID - 19
Для того, щоб зменшити ризики COVID - 19 Оргкомітетом були прийняті відповідні рішення щодо організації заходу, а також в програму включені офлайн та онлайн компоненти.


ЛОКАЦІЯ
ArtHall D12 - знаходиться в Шевченківському районі міста Київ, на вулиці Десятинна, будинок 12. Об'єкт розташований між Михайлівською площею, Андріївським узвозом та Володимирською вулицею. Найпростіше сюди дістатися на метро синьої гілки, до станції "Контрактова площа" або» Поштова площа", звідки доведеться пройти ще близько 10-15 хвилин.
ОРГАНІЗАТОРИ
ПРИЙМАЄ

УЛ. КАЗИМИРА
МАЛЕВИЧА, 86-Г
КИЕВ, 03150, УКРАИНА
INFO@CFO.UA
Subscribe
Сайт www.cfo.ua руководствуется
ООО «ФА Сервис». Все права на объекты интеллектуальной собственности (включая торговые марки) и информацию, размещенную на этом сайте, принадлежат ООО «ФА Сервис» или используются на основании лицензионных соглашений с правообладателями.