FA SERVICE
Команія FA Service
FA Service – провідна українська компанія, яка є визнаним лідером в сфері організації бізнес-заходів фінансової спрямованості. Ми створюємо формати форумів, які сприяють взаємодії, обміну знаннями та імплементації професійних стандартів діяльності. Свого часу, за активної участі команди FA Service, в Україні було вперше офіційно впроваджені Міжнародні стандарти фінансової звітності. Більш того, нам вдалося зробити значний внесок в становлення в фінансової професії.
Маючи за плечима більш ніж 20-річний досвід організації бізнесових подій, FA Service добре зарекомендував себе завдяки здатності проводити заходи, які надають реальні практичні кейси та визивають жваві дискусії серед учасників. В активі нашої команди створення і проведення найбільших фінансових заходів, серед яких: форум «Ринок капіталу України», Східно-Європейський ризик менеджмент форум, Форум фінансових директорів України, а також понад 200 професійних конференцій. Ці бізнес-заходи стали ефективною платформою для постійного підвищення професійного рівня топ-менеджерів із різноманітних секторів української економіки.
Про рівень і визнання якостей цих подій свідчить статистика:
1
Понад 800 керівників
провідних українських та міжнародних компаній щороку приймають участь у наших форумах та конференціях
2
Понад 10 років поспіль
події збирають бізнес-еліту для обговорення актуальних проблем та ринкових трендів
3
Щонайменше 70% делегатів
неодноразово приймали участь у наших заходах
4
Спонсорами та партнерами подій
незмінно виступають лідери ринку
Ми вбачаємо нашу місію у створенні конференцій та бізнес-заходів, які дають нашим клієнтам доступ по практичних знань та побудови цінних зв'язків, які забезпечують відчутні і стійкі результати в бізнесі.
Чого слід очікувати від заходів, які організовує FA Service?
Здатність концентруватися на роботі та ефективно використовувати час – це все, або майже все, що необхідно для досягнення успіху в бізнесі
Лі Яккока
Ми впевнені, що час поза офісом має бути результативним. Коли клієнти інвестують його в наші заходи, ми гарантуємо, що вони отримають безцінну інформацію, яка допоможе їх організації бути попереду конкурентів. Програми заходів завжди актуальні завдяки глибокому аналізу ринку. Кожного разу, коли ми розробляємо конференції, ми ставимо себе на місце клієнта і працюємо з урахуванням їх цілей, інвестуючи значну кількість часу і зусиль у вивчення, розкриття та розуміння реальних проблем. Ми ретельно працюємо над матеріалами форумів з експертами та видатними лідерами галузі, щоб переконатися в тому, що ви отримаєте найгарячіші та актуальні теми ринку.
Беручи участь в івентах FA Service, ви приєднуєтесь до спільноти лідерів думок та галузевих експертів, які розширюють межі фінансів. Наші бізнес-заходи – це майданчик для активного спілкування. Тут знайомляться, обмінюються безцінними знаннями та досвідом, проводять ділові переговори з майбутніми партнерами, зав'язуються міцні ділові зв'язки ш народжується нове бізнес-співтовариство. Ми переконані: відвідуючи форуми FA Service кожен з клієнтів може знайти однодумців для реалізації найамбітніших цілей.
Наша філософія
Ми розуміємо, що цінність бізнес-заходів полягає в людях, яких ви зустрічаєте. Незалежно від того, чи це проста зустріч з колегами по цеху, навчання у лідерів думок або пошук партнера, який відповідає критеріям майбутнього проекту – ви приєднуєтесь до унікального співтовариства керівників вищої ланки, які допомагають знайти відповіді на будь-які питання.
Ми не віримо в конференції та бізнес-заходи, які дають стандартні галузеві відповіді або прості теоретичні знання. Запрошуючи тільки провідних практиків та експертів, які можуть надати інформацію, що допоможе вирішити проблеми наших клієнтів, заходи FA Service зосереджені на впровадженні лише тих рішень, які пройшли конкурентну перевірку і довели, що покращують продуктивність компаній. Одним словом, організовуючи той чи інший захід, ми наполегливо працюємо, щоб відшукати унікальній підхід, який буде сприяти досягненню відчутних результатів, що відповідають реальним потребам бізнесу і життєво важливі для сталого розвитку компаній.
Як ми можемо допомогти?
Якщо Ви розглядаєте можливість прийняти участь у наших заходах і у вас є питання, просто напишіть нам. Ми завжди раді відповісти на питання та поспілкуватися з вами.
Підписатися на розсилку оновлень
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.com.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.