FA SERVICE

10 ювілейний форум «Корупція та корпоративне шахрайство: методи протидії та комплаєнс стратегії»

12 квітня 2019 року успішно завершив роботу 10 ювілейний форум «Корупція та корпоративне шахрайство: методи протидії та комплаєнс стратегії». Подія пройшла в Event Hall OASIS в Києві об'єднавши понад 250 керівників контрольних підрозділів з внутрішнього контролю, безпеки, комплаєнс та анти-фроду.
Програма форуму включала виступ 25 спікерів з України, Ізраїлю, Франції та Австрії. Три спеціалізованих потоки конференції дозволили делегатам створити індивідуальну програму відвідування презентацій, дискусій та майстер-класів. Захід дав відповіді на такі питання як виявити загрози шахрайства та корупції, як ефективно управляти комплаєнс-ризиками і побудувати стратегічне партнерство, а також як підвищити ефективність підрозділів внутрішнього контролю, економічної безпеки та комплаєнсу. Делегати змогли не лише почути інформацію від лідерів думок, а й обговорити широке коло найбільш актуальних тем і познайомитися с досвідом колег. Форум націлений на підвищення кваліфікації співробітників компаній з різних галузей та вкотре підтвердив статус провідного професійного майданчику для фахівців, які працюють в сфері протидії корупції.
Традиційно програма заходу формується на основі побажань та відгуків учасників події. Залишайтесь з нами! Вже у 2020 році FA Service проведе наступний форум з даної тематики. Буде цікаво.
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.