FA SERVICE

FinCampOdessa'19

5 липня 2019 року в Event-Hall «Сади Перемоги» в Одесі відбувся спеціалізований форум «FinCamp Odessa 2019: Відкриваємо вікно можливостей». Організатором виступила компанія «FA Service», яка вже понад 20 років проводить профільні заходи для фінансового сектора, при партнерстві одного з найбільших банків України - «Південний». У роботі форуму взяли участь понад 150 делегатів з різних регіонів України, серед яких були власники і керівники компаній, фінансові та комерційні директори, корпоративні казначеї, а також керівники департаментів, які ведуть практичну зовнішньоекономічну діяльність підприємств.

Основне завдання Форуму полягало у визначенні фундаментальних факторів для здійснення успішної зовнішньоекономічної діяльності та пропозицій найбільш ефективних стратегічних, економічних, фінансових, маркетингових та інших сценаріїв для інтенсифікації експортної діяльності компаній.
Відкриття «FinCamp Odessa 2019» розпочалося з вступного слова Організаторів заходу. Голова правління банку «Південний» - Ванецьянц Алла Юріївна і керуючий партнер компанії «FA Service» Андрій Кувшинов підкреслили актуальність тематики форуму та важливість взаємовигідної співпраці бізнесу та фінансових установ в процесі виходу на зовнішні ринки.

Під час заходу були порушені ряд важливих питань, пов'язаних з комплексними фінансовими рішеннями для міжнародної торгівлі, інструментарієм для управління ліквідністю експорту, дебіторською заборгованістю, а також стратегіями виходу на міжнародні ринки, системної оцінкою ризиків і багато інших актуальних тем.
Особливий інтерес викликала кейс-сесія, під час якої власники бізнесу поділилися своїми історіями перемог і поразок у сфері здійснення зовнішньоекономічної діяльності. В процесі форуму делегати мали змогу задавати свої питання, а також поспілкуватися з колегами під час кава-брейків.

Після закінчення офіційної частини заходу серед учасників і гостей відбувся спеціальний розіграш призів від банку «Південний». Головний приз - пакет послуг «Еліт» - знайшов свого щасливого власника.

Форум «FinCamp Odessa 2019» отримав високу оцінку делегатів, які відзначили цікавий і корисний контент заходу, відмінні кава-брейки для гостей і обслуговування на високому рівні.
Наші партнери
Організатори Форуму висловлюють особливу подяку Партнерам за допомогу в проведенні заходу:
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.