FA SERVICE

XVIII щорічний
Форум фінансових директорів України

29-30 жовтня 2019 року в історичному центрі Києва відбувся XVIII щорічний Форум фінансових директорів України, залишивши більш ніж 600 фінансистам численні інсайти, професійні міркування та виклики для персонального розвитку. В епіцентрі уваги фінансової еліти були питання можливості побудови стратегії сталого зростання в період турбулентності, зміни ролі фінансового директора з особливим акцентом на операційну ефективність, наслідки посилення тиску регуляторів на бізнес, впливу передбачуваності та прозорості на інвестиційний клімат, можливості інноваційних технологій, в т.ч. штучного інтелекту на управління талантами та багато інших актуальних питань.

Практична кожна панельна дискусія була присвячена гострим питанням про майбутнє бізнесу та разом з тим, які зміни очікують фінансових директорів. «Виклики для CFO 2020: по старому вже не буде», «Наглядова рада та CFO», «CFO поспішає на допомогу: Troubleshooting кожен день» та інші вказують на те, що роль CFO істотно трансформується. Велика увага в презентаціях та дискусіях, що лунали зі сцени, була приділена діджиталізації, яка на сьогодні є головним світовим трендів.
Форум складався з 2-х паралельних потоків конференцій, панельних дискусій та майстер-класів. Також в рамках заходу пройшла конференція скарбників і фінансових директорів, організована FA Service та Асоціацією корпоративних казначеїв України. Тут фахівці обговорили можливості залучення фінансування в сучасних умовах, кращі практики управління казначейством та фінансування експорту. Також однією з тем стала автоматизація фінансових систем і їх ефективне використання в сучасних умовах.
За 2 дні учасники прослухали близько 30 годин презентацій, панельних дискусій, конференцій та майстер-класів. Форум об'єднав спікерів різних напрямків: від представників регуляторів Олег Чурій (НБУ), Сергій Ніколайчук, Олег Устенко (Фонд Блейзера), Максим Нефьодов (ДМС) до керівників великих національних та міжнародних компаній, серед яких Метінвест, Tedis, Baltika-Carlsberg, Metro Cash&Carry, Kernel, Укрзалізниця.

Відвідування Форуму Фінансових Директорів України надає можливість спілкування з колегами, а також набір інструментів для перетворення і розвитку фінансової моделі компанії, технології та практики управління, які створюють цінність для всього підприємства. Форум 2019 року беззаперечно приніс цікавий досвід для кожного присутнього на заході.
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.