FA SERVICE

XVII щорічний
Форум фінансових директорів України

Понад 450 фінансових керівників і власників бізнесу з усієї України зібралися 18-19 жовтня 2018 у Pochayna Event Hall, щоб взяти участь в активних обговореннях та дискусіях, засіданнях сесій та інших заходах XVII Щорічного Форуму Фінансових Директорів України.
Ключовими темами в цьому році були - управління ризиками та корпоративною ефективністю, залучення інвесторів та боргового фінансування, організація успішних M & A угод, внутрішня трансформація і зміна операційних моделей, оптимізація обліку, планування і прогнозування, цифрові технології для управління бізнесом. Обговорювалися стратегії органічного зростання, вихід вітчизняних підприємств на нові ринки, методи зменшення витрат без втрати цінності, можливості і ризики використання нових технологій для підвищення бізнес - ефективності і багато інших актуальних питань. Вперше в Україні відбувся онлайн майстер-клас про методи розрахунку KPI з урахуванням ризиків.
Підводячи підсумки, учасники зійшлися на думці, що лідируючі позиції займає бізнес, який швидко адаптується до змін і активно використовує інноваційні технології. Головна ж формула оцінки ефективності роботи фінансового директора, за останні 16 років, залишилася незмінною, - власники як і раніше очікують від CFO реальні результати в підвищенні прибутковості та сталого зростання вартості бізнесу. Необхідно відзначити, що фінансові керівники, які беруть участь у Форумі з успіхом справляються з цим завданням і постійно демонструють зростання своїх компаній "вище за ринок".
Дякуємо учасникам XVII Щорічного Форуму Фінансових Директорів України та до зустрічі на наступному Форумі!
Вул. Казиміра
Малевича, 86-Г

Київ, 03150, Україна
info@cfo.ua
Subscribe
Сайт www.cfo.ua керується
ТОВ «ФА Сервіс». Всі права на об'єкти інтелектуальної власності (включаючи торгові марки) та інформацію, розміщену на цьому сайті, належать ТОВ «ФА Сервіс» або використовуються на підставі ліцензійних угод з правовласниками.