12 квітня 2019 р., Київ

10-й Ювілейний Форум   

     

КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО:

МЕТОДИ ПРОТИДІЇ І КОМПЛАЄНС-СТРАТЕГІЇ

Взяти участь

12 квітня 2019 р. в Києві відбудеться 10-й Ювілейний Форум «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО: МЕТОДИ ПРОТИДІЇ І КОМПЛАЄНС-СТРАТЕГІЇ».

    Як відомо, корупція є одним з найважливіших факторів, що стримують економічне зростання та зменшують вартість приватних бізнес-активів. Важливість цієї проблеми усвідомлюється в суспільстві і робляться кроки з побудови державної системи протидії корупції, розвитку українського антикорупційного законодавства. Так, нещодавно був прийнятий закон «Про запобігання корупції», створені нові державні структури для боротьби із корупцією, формується Антикорупційний суд, створюється необхідна інфраструктура, в т.ч. в області державних закупівель. Крім держави, важливу роль в запобіганні та боротьбі із корупцією відіграють бізнес-структури. Фінансові та репутаційні втрати, посилення міжнародного та місцевого законодавства, вимог регуляторів, змушують бізнес зайняти більш активну позицію і впроваджувати антикорупційні програми, стандарти корпоративної етики, розвивати комплаенс-функцію, інвестувати в технології та інфраструктуру запобігання, виявлення і захисту від корупції.

   Однак, не дивлячись на значні зусилля, багаторічні дискусії та політичні декларації, незмінне 130-е місце за корумпованістю з 180-ти в рейтингу Transparency International, переконливо свідчить, що мета не досягнута і кампанії з подолання корупції в Україні як і раніше мало ефективні.

   Форум «КОРУПЦІЯ ТА КОРПОРАТИВНЕ ШАХРАЙСТВО: МЕТОДИ ПРОТИДІЇ І КОМПЛАЄНС-СТРАТЕГІЇ», який вже 10 років поспіль є флагманським заходом в сфері антикорупції та управління комплаєнс-ризиками в Україні, знову збере для обміну досвідом 250+ професіоналів і експертів із різних галузей і секторів економіки. Важливе місце в програмі буде приділено подоланню корупції не тільки в недержавному секторі, але і в державних компаніях. Також, учасників очікують презентації та дискусії з проблематики корпоративної етики і внутрішнього контролю, комплаенс - ризиків, що виникають у зв'язку з діджіталізацією економіки, створення систем кібербезпеки, тонкощам організації стратегічних партнерств різних контрольних служб, практиці застосування антикорупційних комплаенс структур, сучасним технологіями протидії корпоративному шахрайству і нюансам організації внутрішніх перевірок та розслідувань. Крім цього, делегати візьмуть участь в унікальних майстер-класах, які проведуть відомі фахівці-практики.

Аудиторія Форуму: керівники компаній, топ-менеджери в сфері комплаєнс, внутрішнього контролю та аудиту, безпеки, права, протидії шахрайству, ІТ безпеки, а також фінансові директори і ризик-менеджери.

 

X ЮВІЛЕЙНИЙ ФОРУМ У ЦИФРАХ І ФАКТАХ:
- 250+ делегатів
- 30 доповідачів та учасників панельних дискусій
- презентації, дебати лідерів думок, інтерв'ю на сцені, круглі столи та майстер-класи
- 3 паралельні потоки спеціалізованих конференцій та майстер-класів.


Запрошуємо всіх зацікавлених скористатися пільгами при ранній реєстрації!
Реєструйтеся і не пропустить свій шанс!

Програма Форуму в процесі формування, тому запрошуємо зацікавлених професіоналів приєднатися до числа партнерів та спікерів!!!
Заповніть анкету і надішліть запит за посиланням https://goo.gl/DQ4cVJ
Стати партнером Програма
доповідачі
місце проведення
контакти

Зв'язатись з нами можна за телефонами:

 +380 44 225-44-19

      +380 44 225-44-21

                                                                                                                                               info@cfo.ua