XVII ФОРУМ

          ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ

          УКРАЇНИ

 

                    CFO AGENDA 2018: ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗРОСТАННЯ, ЗАХИСТИТИ ВАРТІСТЬ, ПІДТРИМАТИ ТРАНСФОРМАЦІЮ БІЗНЕСА

Взяти участь

      Понад 450 фінансових керівників і власників бізнесу з усієї України зібралися 18-19 жовтня 2018 у Pochayna Event Hall, щоб взяти участь в активних обговореннях та дискусіях, засіданнях сесій та інших заходах XVII Щорічного Форуму Фінансових Директорів України.

      Ключовими темами в цьому році були - управління ризиками та корпоративною ефективністю, залучення інвесторів та боргового фінансування, організація успішних M & A угод, внутрішня трансформація і зміна операційних моделей, оптимізація обліку, планування і прогнозування, цифрові технології для управління бізнесом. Обговорювалися стратегії органічного зростання, вихід вітчизняних підприємств на нові ринки, методи зменшення витрат без втрати цінності, можливості і ризики використання нових технологій для підвищення бізнес - ефективності і багато інших актуальних питань. Вперше в Україні відбувся онлайн майстер-клас про методи розрахунку KPI з урахуванням ризиків.

      Підводячи підсумки, учасники зійшлися на думці, що лідируючі позиції займає бізнес, який швидко адаптується до змін і активно використовує інноваційні технології. Головна ж формула оцінки ефективності роботи фінансового директора, за останні 16 років, залишилася незмінною, - власники як і раніше очікують від CFO реальні результати в підвищенні прибутковості та сталого зростання вартості бізнесу. Необхідно відзначити, що фінансові керівники, які беруть участь у Форумі з успіхом справляються з цим завданням і постійно демонструють зростання своїх компаній "вище за ринок".

     Дякуємо учасникам XVII Щорічного Форуму Фінансових Директорів України та до зустрічі на наступному Форумі!

________________________________________________________

Якщо Ви не змогли взяти участь в цьому заході, є можливість придбати унікальні збірники презентацій і відеозаписи виступів провідних фінансистів на минулому Форумі, серед яких:
Ерік Найман, Керуючий Партнер, Capital Times; Олексій Блінов, Головний економіст, Альфа-Банк Україна; Сергій Ягнич, Керівник напрямку інвестиційного бізнесу, Укрсиббанк; Юлія Кирьянова, Фінансовий директор, Смарт-Холдинг; Олександр Любарев, Директор з корпоративних фінансів та казначейства, МЕТІНВЕСТ Холдинг; Андрій Цвих, CFO, МЕТРО Кеш енд Керрі Україна; Євген Ромащин, CEO, TIS; Петро Чернишов, ex-CEO, Kyivstar; Олег Чурій, Заступник Голови, НБУ; Сергій Булавін, Старший Віце-президент, AgroGeneration; Оксана Титоренко, Генеральний директор, МЕТІНВЕСТ Бізнес Сервіс; Антон Яковенко, CEO, Agroscope International; Ігор Зубицький, CEO, City Capital Group; Сергій Усіченко, Заступник Генерального директора з корпоративних фінансів, Епіцентр К; Валентина Дячук, Фінансовий директор, MSD Ukraine; Олександр Богородов, Фінансовий директор, РОШ УКРАЇНА і багато інших.

Анотація до Матеріалів Форуму за посиланням.
У разі зацікавленості в придбанні матеріалів, прохання ознайомитися з умовами та заповнити заявку. Після цього ми зв'яжемося з Вами та направимо реквізити для оплати.
З усіх питань пишіть на адресу: ua.finance19@gmail.com

 

PHOTO UKRAINIAN CFO FORUM 2018

 

З усіх питань, пов'язаних з минулим Форумом, просимо звертатися через форму «Напишіть нам»