XVII
Форум  
Фінансових
Директорів  
України

 

 CFO AGENDA 2018:

забезпечити зростання, захистити вартість, підтримати трансформацію бізнеса

Взяти участь

ГОЛОВНА ЩОРІЧНА ЗУСТРІЧ

ПРОВІДНИХ ФІНАНСОВИХ ЛІДЕРІВ УКРАЇНИ

Як забезпечити прибуткове зростання, захистити вартість бізнесу і підтримати проекти трансформації?

18-19 жовтня 2018 р. в Києві відбудеться найочікуваніша бізнес-подія року - XVII Форум Фінансових Директорів України. Це найбільший статусний захід, який щорічно відвідують понад 400 делегатів, які представляють різні галузі економіки. 16 років поспіль провідні фінансисти беруть участь в Форумі для обміну досвідом, обговорення кращих практик і пошуку нових шляхів розвитку бізнесу.

 

Функціональна область CFO вже стала першою за важливістю для стійкості бізнесу. Проте, сфера компетенцій та зона відповідальності фінансових керівників продовжують розширюватися. Змінюються пріоритети, зростають вимоги власників, тиск регуляторів та інших бенефіціаріїв, посилюються ринкові виклики. Крім управління фінансами компанії, фінансовий директор сьогодні бере участь в реалізації стратегічних планів, в підвищенні операційної ефективності, впровадженні нових технологій, управлінні ризиками та багатьох інших проектах та ініціативах.
Ці тенденції та ринкові тренди знайшли своє відображення в програмі майбутнього Форуму. В цьому році, на Форумі будуть обговорюватися наступні актуальні теми:


МАКРОЕКОНОМІЧНІ ПРОГНОЗИ. Економічні прогнози. Як виплати за зовнішнім боргом, пік яких припадає на 2019 рік, вплинуть на макропоказники, чи можливий дефолт? Які сектори мають інвестиційний потенціал та перспективи зростання?


НЮАНСИ РОЛІ CFO: «ДРУГИЙ ПІЛОТ» ТА АГЕНТ ЗМІН. ШЛЯХ ВІД CFO ДО CEO.Фінансові керівники все більше залучені в процес прийняття рішень з управління бізнесом. Як навчитися підтримувати обґрунтовані рішення, відійти від формальних даних? Орієнтир на розвиток та перетворення бізнесу. CFO, це вершина кар'єри, або тільки важливий проміжний етап?


СТРАТЕГІЧНИЙ ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ. Операції vs Стратегія: Досягаємо операційної досконалості, ґрунтуючись та коригуючи стратегію. Підвищення операційної ефективності, як головний пріоритет для фінансової служби. Як навчитися отримувати економічну вигоду з корпоративних даних? Управління, засноване на даних та прогнозній аналітиці. Актуальні тренди в плануванні, прогнозуванні та бюджетуванні. Найкращі практики в управлінні P & L.


ЯК ЗБІЛЬШИТИ ПРИБУТКОВІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ? Головні технологічні тренди, на яких повинен сфокусуватися CFO. Електронний документообіг, управління закупівлями, бізнес-аналітика та інші технології, що підвищують корпоративну ефективність вже сьогодні.


ІНВЕСТИЦІЇ І ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ. Доступ компаній з України до міжнародних ринків боргового фінансування. Досвід залучення стратегічного інвестора. Альтернативне фінансування в Україні: можливості для інвесторів та позичальників. Фінансове оздоровлення проблемних компаній. Українські IPO 2018-2019. Коли «вікно можливостей» відкриється широко? Можливості фінансування зростання та операцій. M & A: як реалізувати потенціал зростання вартості бізнесу.


РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТ. Як впровадити елементи управління ризиками в ключові бізнес-процеси. Чому управління нефінансовими ризиками критично важливо для захисту вартості бізнесу. Як розрахувати корпоративні KPI з урахуванням ризиків. Інтеграція інформаційної безпеки в фінансову культуру підприємства.
ПРАКТИКА ТРАНСФОРМАЦІЇ ФІНАНСОВОЇ ФУНКЦІЇ. Зміна операційної моделі: централізація, оптимізація, аутсорсинг. Визначення вартості внутрішніх функцій. Досвід створення спільного центру обслуговування в Україні. Внутрішня трансформація для підвищення прибутковості та управління ризиками.

 

 ПОПЕРЕДНЯ СТРУКТУРА ФОРУМУ

 

Структура финал укр2 png3

 

 

UKRAINIAN CFO FORUM 2018 В ЦИФРАХ ТА ФАКТАХ

- 500+ делегатів

- 40 доповідачів та учасників панельних дискусій

- презентації, дебати лідерів думок, інтерв'ю на сцені, круглі столи та майстер-класи

- 2 паралельні потоки спеціалізованих конференцій

- 2 дні обговорень і необмежені можливості спілкування з колегами - професійними фінансистами.

 

Ввечері на учасників чекає CFO Jazz Cocktail Party, найкращий час для неформального спілкування.

Аудиторія Форуму: керівники і власники компаній, CEO, CFO, CSO, фінансові директори, заступники голів правлінь з економіки та фінансів, віце-президенти з фінансів, директора з економіки, скарбники, керівники фінансових підрозділів, банкіри, страховики та консультанти.

Стати партнером Програма
доповідачі
партнери
Золотий Фінансовий Партнер
АБ
Срібний Партнер
Sitronics
Правовий Партнер
GOLАW
P2P Партнер
Advance Finance Alliance
Ексклюзивний HR-Партнер
Boyden
Технологічний Партнер
Linkos Group
IT-Enterprise
Партнери
KPMG в Україні
Axilliem
Capital Times
За участю
КМ Партнери
ICU
Інформаційні Партнери
місце проведення

Київ, Pochayna Event Hall http://pochayna.in.ua
Цей простір для проведення заходів нового покоління було відкрито в травні 2018 року і не має аналогів в Україні. Pochayna Event Hall пропонує просторі зали, спеціальні кімнати для зустрічей, унікальне презентаційне обладнання та все необхідне для проведення конгресів найвищого рівня.

 

Адреса: м. Київ, проспект Степана Бандери, 23

контакти

Зв'язатись з нами можна за телефонами:

+380 44 225-44-19

      +380 44 225-44-21

                                                                                                                                              info@cfo.ua