XVII ФОРУМ

          ФІНАНСОВИХ ДИРЕКТОРІВ

          УКРАЇНИ

 

                    CFO AGENDA 2018: ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЗРОСТАННЯ, ЗАХИСТИТИ ВАРТІСТЬ, ПІДТРИМАТИ ТРАНСФОРМАЦІЮ БІЗНЕСА

Взяти участь

       Понад 450 фінансових керівників і власників бізнесу з усієї України зібралися 18-19 жовтня 2018 у Pochayna Event Hall, щоб взяти участь в активних обговореннях та дискусіях, засіданнях сесій та інших заходах XVII Щорічного Форуму Фінансових Директорів України.

       Ключовими темами в цьому році були - управління ризиками та корпоративної ефективністю, залучення інвесторів та боргового фінансування, організація успішних M & A угод, внутрішня трансформація і зміна операційних моделей, оптимізація обліку, планування і прогнозування, цифрові технології для управління бізнесом. Обговорювалися стратегії органічного зростання, вихід вітчизняних підприємств на нові ринки, методи зменшення витрат без втрати цінності, можливості і ризики використання нових технологій для підвищення бізнес - ефективності і багато інших актуальних питань. Вперше в Україні відбувся онлайн майстер-клас про методи розрахунку KPI з урахуванням ризиків.

      Підводячи підсумки, учасники зійшлися на думці, що лідируючі позиції займає бізнес, який швидко адаптується до змін і активно використовує інноваційні технології, досягти переваги, без яких стає неможливим. Головна ж формула оцінки ефективності роботи фінансового директора, за останні 16 років, залишилася незмінною, - власники як і раніше очікують від CFO реальні результати в підвищенні прибутковості та сталого зростання вартості бізнесу. Необхідно відзначити, що фінансові керівники, які беруть участь у Форумі з успіхом справляються з цим завданням і постійно демонструють зростання своїх бізнесів "вище за ринок".

     Дякуємо учасникам XVII Щорічного Форуму Фінансових Директорів України та до зустрічі на наступному Форумі!

З усіх питань, пов'язаних з минулим Форумом, просимо звертатися через форму «Напишіть нам»