саміти, форуми, конференції
для фінансових лідерів
обмін унікальними знаннями та
побудова ефективних комунікацій

XVI Форум Фінансових Директорів України: післямова

XVI Форум Фінансових Директорів України: післямова

Ось і завершився Форум Фінансових Директорів України 2017. 16-річна історія проведення — солідна цифра, враховуючи молодий вік нашої країни. У важкі роки і в роки процвітання Форум збирав навколо себе небайдужих людей, які розуміли, наскільки важливо бути не тільки професіоналом своєї справи, а й перебувати у контакті з колегами та брати участь в подіях, які є ключовими в галузі.

В цьому році, дорогі колеги, кількість учасників досягла 400. Ми вітаємо і себе, і вас з тим, що наша спільна справа набула такого розмаху. Особливо приємно, що Форум закінчився на позитивній ноті. Експерти зійшлися на думці, що Україну очікує зростання і розвиток. Втім, не тільки експерти. Навколо відчувається підйом, відбуваються позитивні зміни, і чомусь віриться, що все найкраще нас чекає попереду. Ми впевнені, ви теж це відчуваєте.

Особливо яскраві в цьому році вийшли фотографії з Форуму. Гарні та успішні люди проводять час з користю і задоволенням. Переконайтеся в цьому самі - фотографії тут. Також незабаром з'явиться відеозвіт з заходу.

Залишайтеся з нами і ви не пропустите найцікавіше. Якщо Ви ще цього не зробили, рекомендуємо підписатися на наші сторінки в linkedin та linkedin.

До наступних зустрічей, друзі!

Щиро Ваш,
ФА Сервіс